U16: Škoda výpadku brankáře

5.10.2023 8:08   Vojtěch Mastný

Tempáci prohráli ve Stodůlkách tenisově 4:6.

Zápas byl zkomplikován na konci rozcvičky, kdy brankář nemohl kvůli fyzickým potížím nastoupit do zápasu a jelikož jiný k dispozici nebyl, do brány byl nucen jít hráč z pole. Bohužel hned v úvodu zápasu způsobil dvě chyby, které skončily gólem. Ačkoliv jsme byli fotbalovější, v první půli jsme se nedokázali vyrovnat soubojově a měli problémy s nákopy za obranu a nabírání hráčů, což stanovilo skóre první půle na 4:1.

Druhou půli jsme soupeře jednoznačně přehrávali a přidali další dva góly. Kluci dál dobývali a chtěli skóre alespoň vyrovnat, ale soupeř nás díky dírám v obraně z brejků dvakrát potrestal. Před koncem zápasu jsme skóre ještě zkorigovali na konečných 6:4.

Zápas bych celkově shrnul dovětkem trenéra soupeře, který po konečném hvizdu konstatoval, že lepší tým prohrál a horší zvítězil. Na to se fotbal sice nehraje, ale je to pro nás pozitivum do dalších bojů.

TJ Sokol Stodůlky - FC Tempo Praha B 6:4 (4:1)