U16: Náběhy soupeř nestíhal

19.3.2024 21:38   Vojtěch Mastný

Tempáci zvítězili na Vyšehradě jednoznačně 5:2.

Úspěšný vstup do prvního soutěžního utkání v přeboru. Pochvala za přístup k zápasu a celkového vstupu do utkání, se kterým občas míváme problém. Včasný presink hned po rozehrávce od brankáře soupeře a důraz v soubojích společně s dobrou kombinací po zemi i náběhy za obranu jsme se dostávali do spousty šancí a soupeř nestíhal.

Po dvou gólech, kdy jsme ještě spoustu akcí nedokázali finálovým řešením přetavit v gól, jsme ve druhé části prvního poločasu polevili a tím jsme tak soupeři dali prostor k tomu se lehce dostávat do našeho vápna k několika šancím, ve kterých nás brankář podržel. Ačkoliv jsme po poločase vedli 3:0, chtěli jsme eliminovat tyto nedostatky a další brankou celkově uklidnit hru a pojistit tříbodový zápas. To se nám povedlo a i přes dvě lehce smolně obdržené góly si kluci došli pro zasloužené vítězství.

FC Slavoj Vyšehrad B - FC Tempo Praha B 2:5 (0:3)