U16: V oslabení bez bodu

7.5.2024 21:39   Vojtěch Mastný

Tempáci na Hájích doplatili na nedisciplinovanost a laxnost.

Utkání, ve kterém jsme doplatili na svou nedisciplinovanost a laxnost. V první půli se nám nedařilo na těžkém terénu hrát svou hru a byli jsme nuceni většinu míčů nakopávat dopředu, kde jsme je nedokázali udržet a tím jsme dávali soupeři prostor k přechodu na naši půlku. Soupeř hrozil zejména dlouhými nakopávanými míči, se kterými jsme měli problém a ze kterého jsme obdrželi branku hned v úvodu utkání. Další hrozby jsme úspěšně, někdy i s trochou štěstí, zvládli odrazit a do druhého poločasu bylo cílem zlepšit zejména hru dopředu.

To se nám podařilo a hned v úvodu druhého poločasu jsme vyrovnali na 1:1. Bohužel chvíli nato přišel faul na žlutou kartu našeho stopera, který už tou dobou jednu měl (zbytečné zakopnutí míče po hvizdu v prvním poločase) a rázem se úplně změnil obraz hry. Po vystřídání a změně v postech jsme se již nedokázali vrátit zpět do utkání a soupeř nás ještě třikrát (ačkoliv byly poslední dva góly neregulérní) stihl potrestat, když už nám jen ubývalo a ubývalo sil.

FC Háje Jižní Město - FC Tempo Praha B 4:1 (1:0)