Muži A: Třetí výhra v řadě

21.4.2014 18:39   redakce

Tempo už navíc tři utkání neinkasovalo a vede tabulku o tři body.

O výhře nad Ďáblicemi rozhodl povedený úvod. Už v 9. minutě našel Vrzal na malém vápně Niedermeiera a ten nadvakrát otevřel skore. O šest minut později se Žák výborně uvolnil na pravé straně a hledal nabíhající Patrika Geisslera, před kterým si jeden z hostujících obránců srazil míč do vlastní branky - 2:0. Ďáblice nerezignovaly, vytvořily si dvě slibné šance, ale obrana Tempa dirigovaná stoperem Netušilem fungovala spolehlivě.

Ve druhé půli začaly lépe Ďáblice, ale do vyložených šancí se nedostávaly. Tempo trpělivě čekalo na šanci a po třetí brance, kterou dal Tomáš Geissler po asistenci Žaluda, přišlo definitivní uklidnění. A kapitán Žalud přidal i poslední branku osm minut před koncem, kdy postupoval sám z levé strany a propálil ďáblického gólmana. V závěru byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Horváth, což neunesl trenér Peřina a byl vykázán z lavičky. Velkou šanci pak v samém závěru neproměnil střídající mladík Hendrich.

FC Tempo Praha - SK Ďáblice 4:0 (2:0) Video ze zápasu