U14: Rozhodl jediný gól

29.9.2014 22:42   Lukas Tománek

Domácí Táborsko vrátilo Tempu nedávnou porážku.

Netradičně ve středu jsme jeli k dalšímu soutěžnímu zápasu do Tábora, který jsme 10 dní zpátky porazili na domácím hřišti 2:1. Soupeř se na nás připravil o dost lépe než v prvním klání a zaskočil nás agresivním napadáním a nutno dodat, že naši chlapci si s tím v úvodu nedokázali poradit. Dalo by se říci, že zápas byl vyrovnaný a rozhodlo prvních 15 minut, ve kterých byl soupeř jednoznačně lepší a kromě vstřelené branky dokázal ještě přidat jednu jedovatou střelu z dálky, která orazítkovala tyč naší brány.

My jsme si za celý zápas vytvořili jednu velkou příležitost, když se řítil Štěpán Sedlář sám na brankáře, ale míč mu při střele sjel po noze a střela minula o pár metrů brankovou konstrukci.

Ve druhém poločase už se o šancích nedá moc hovořit, na obou stranách byly velké závary ve vápně, při jednom z nich se nám podařilo nastřelit břevno, ale to bylo tak asi vše. Zápas moc krásy nepřinesl a stačí už pouze dodat, že soupeř vyhrál tentokrát zaslouženě.

FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 1:0 (1:0)