U14: Pět branek Žižkovu

30.9.2014 13:37   Lukas Tománek

Tempáci se vrátili na vítěznou vlnu.

Po nevydařeném středečním vystoupení v Táboře jsme se chtěli na domácím hřišti opět dostat na vítěznou vlnu. Soupeřem nám byl celek ze Žižkova, který měl šňůru čtyř zápasů bez porážky. Kluci k zápasu přistoupili velice zodpovědně a s touhou vyhrát, což nám v posledním zápase chybělo. Celý první poločas jsme měli hru pod kontrolou, byli silnější na míči a i kombinace nám vycházely, bohužel spousta slibně rozjetých akcí končila odmáváním ofsajdu. I přes výraznější převahu jsme se nedokázali dostat do nějakých větších příležitostí a o jediné brance prvního poločasu rozhodl odražený balon po rohovém kopu, do kterého se krásně opřel Siťák a z hranice vápna překonal brankáře.

Ve druhém poločase jsme měli skvělý začátek a rychle dokázali vstřelit tři branky. Poté jsme vystřídali pár hráčů a hra začala být chaotická se spoustou zkažených přihrávek, soupeři se naopak dařily kombinace, o které se snažil od začátku zápasu a začal mít více ze hry. Zápas nakonec skončil 5:1 v náš prospěch. Jak s výsledkem, tak s předvedenou hrou jsme byli tentokrát spokojeni a doufáme, že minimálně to stejné předvedeme i další neděli v Písku. Ještě bych rád poznamenal, že se nám trenérům líbilo, že se Žižkov snažil od začátku zápasu prezentovat kombinační hrou po zemi se spoustou narážeček, zatím jsme totiž na moc takových soupeřů nenarazili.

FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (1:0)