Muži B: Naprostý zmar ve druhé půli

22.10.2014 22:05   redakce

Tempo další potřebné body z Junioru nepřivezlo.

Benfika chtěla navázat na předchozí kolo, kdy poprvé bodovala, a Junior se k tomu dle tabulky zdál být vhodným soupeřem. První půli to tak celkem vypadalo i na hřišti. Tempo bylo nápaditější, nebezpečnější a určitě mělo i více šancí. Jenže zejména Dedek své dvě tutovky měl proměnit, mezi tyče měla zamířit i střela Malého z výhodné pozice. Domácí tým, mix veteránů s mladíky, se do žádného tlaku nedostal, zaujal jen jednou nebezpečnou situací. Jenže v poslední minutě nebyl v souboji u postranní čáry dostatečně důrazný Vrzal, nechal soupeře odcentrovat a na zadní tyči stačilo nastavit nohu. Byl z toho typický "šatňák" a do šaten šlo Tempo smutně za stavu 1:0 pro domácí.¨

Jestliže se někdy píše, že po půli přišlo na hřiště úplně jiné mužstvo, tak tentokrát to platilo do puntíku. Jenže negativním směrem. Benfika totiž ve druhé půli neukázala zhola nic, jen jeden velký zmar a trápení. Dostala ještě dvě branky a sama se k zakončení prakticky nedostala. Zkušení hráči neprokazovali zkušenost, mladíkům zase chyběla dravost. Pochvalu za celý zápas zaslouží jedině brankař Dvořák, jenž působil velmi jistě a za inkasované branky nemohl.

TJ Junior Praha - FC Tempo Praha B 3:0 (1:0)