U13: Otočka v utkání s Pískem

13.1.2015 23:16   Tomáš Maurer

Tempo nakonec v zimní lize vyhrálo 3:2.

Po vánočních prázdninách jsme se vrátili do koloběhu zimní ligy na Braníku. Čekal nás třetí zápas na velkém hřišti a soupeř z Písku, který nám chtěl vrátit podzimní ligovou porážku. Písek disponuje třemi nadprůměrnými hráči, kteří dokáží rozhodovat zápasy, a tak nás čekal těžký protivník. Soupeř se na nás od prvních minut vrhnul a po několika povedených akcích po levém křídle se zaslouženě dostal do vedení. Po inkasované brance jsme přebrali otěže zápasu a do poločasu jsme dokázali skóre otočit v náš prospěch (2:1).

Ve druhém poločase jsme z rohového kopu zvýšili na 3:1, soupeř se však nevzdal a v posledních minutách z rychlého protiútoku snížil na 2:3. Z vyrovnaného utkáni si tak připisujeme další tři body do zimní ligové tabulky.

FC Písek - FC Tempo Praha 2:3 (1:2)