U11: Dva zápasy s Admirou

26.1.2015 12:21   Jiří Hron

Tempo přes dvě prohry výkonem trenéry rozhodně nezklamalo.

Admira A - Tempo 9:4 (3:3)
Tým Admiry byl zcela jiným soupeřem oproti předchozímu týmu Příbrami, se kterým jsme hráli minule. Soupeř patří k pražské špičce, takže nás rozhodně nečekal lehký zápas, což se ukázalo na hřišti. Avšak kluci se k tomu postavili s elánem, a tak jsme sehráli velmi vyrovnanou první půli, která skončila zaslouženou remízou. Ve druhém poločase se dlouho obraz hry neměnil, šance byly na obou stranách a dlouho se skóre drželo na výsledku 4:4. Až 10 minut před koncem se v nás něco zlomilo a během chvíle jsme po nedůrazu inkasovali tři branky, které rozhodly celé utkání. Nicméně jsme předvedli výkon, za který se, až na onen zmíněný výpadek, nemusíme stydět.

Admira B - Tempo 11:8 (3:4)
Druhý tým Admiry nás čekal o následujícím víkendu. Soupeř hráče různě mixuje, takže některé kluky jsme potkali již minule, nicméně bylo znát, že kvalitativně je tento tým o něco slabší. Ale ani my jsme díky rozsáhlé marodce nebyli kompletní, avšak všichni, co nastupovali, jsou rozhodně dobrými hráči. Přestože jsme se poslední dobou dost zaměřovali na zlepšení pohybu bez míče, byl to právě pohyb, co nás trápilo nejvíc, takže soupeř měl územní převahu. Ale narážel na fantastického Honzu Müllera v bráně. Díky tomu jsme v první půli dokázali získat jednobrankový náskok, který jsme ale vlastní hloupostí dokázali promrhat, když jsme opět zažili dvouminutovku hrůzy, kdy jsme inkasovali tři branky, což byl moment, který rozhodl výsledek celého utkání. Nicméně zápas ukázal, že máme stále co zlepšovat v herní disciplíně, pohybu a vůli vítězit, na druhou stranu jsme předvedli dost velmi pohledných akcí, které dokládají náš potenciál i to, že jdeme správným směrem. Ještě bych chtěl pochválit Ondru Höniga za výborný výkon, který korunoval třemi vstřelenými brankami.

FK Admira Praha - FC Tempo Praha 9:4
FK Admira Praha B - FC Tempo Praha 11:8