U14: Překvapivý jen poločas

1.9.2015 15:52   Tomáš Maurer

Tempo neudrželo poločasové vedení a podlehlo Bohemce 2:3.

Do utkání s Bohemkou jsme vstoupili úspěšně. Po dlouhém autu přehodil vybíhajícího brankáře Shashkin a zanedlouho na 2:0 zvýšil po nezištné přihrávce Shashkina Mirovský. V prvním poločase jsme si vytvořili ještě minimálně tři brankové příležitosti, bohužel jsme skóre nenavýšili a Bohemka do poločasu snížila na 2:1.

Místo toho, abychom šli do druhého poločasu s pokropenou hlavou dobrým výsledkem, tak jsme byli jak bez života. Bohemka během deseti minut zápas otočila na 2:3. My jsme však byli naprosto odevzdaní, i když se stále prohrávalo jen o jednu branku, tak chuť dosáhnout překvapivého výsledku nebyla. To mě na celém zápasu mrzí nejvíc. Ukázalo se, že nám v týmu chybí osobnost, která by kluky strhla a povzbudila. Dále je potřeba, aby se přidali i další hráči, protože tři hráči neutáhnou celý zápas proti takto kvalitním týmům a to je příčinou propadu ve druhých poločasech.

FC Tempo Praha - Bohemians Praha 1905 2:3 (2:1)