U14: Dominantní výkon v Písku

5.10.2015 11:58   Tomáš Maurer

Tempo nasázelo domácímu favoritovi šest branek.

Do Písku jsme odjížděli na utkání s aktuálně druhým celkem naší skupiny. Od začátku utkání jsme byli dominantnějším týmem, lépe jsme kombinovali a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. Rychle jsme se dostali do dvoubrankového vedení, ale bohužel jsme z množství dalších stoprocentních šancí další branku do poločasu nepřidali. Soupeř po ojedinělém, zato parádním, průniku a zakončení jejich útočníka snížil na 1:2 a zanedlouho po propadlém rohovém kopu vyrovnal. Těsně před odchodem do kabin jsme zastavili rychlonohého útočníka jen za cenu faulu, bohužel v pokutovém území, a tak se proti nám kopala penalta. Tu Tonda bravurně chytil, a tak se šlo do kabin za stavu 2:2.

Naše dominance na hřišti se ve druhém poločase ještě zvýšila, soupeře jsme přehrávali hlavně ve středu hřiště. Výsledkem byly čtyři branky a množství dalších neproměněných šancí.

FC Písek - FC Tempo Praha 3:6 (2:2)