Muži A: Konečně body zvenku

6.10.2015 9:19   redakce

Tempo zaslouženě zvítězilo 3:1 v Kunraticích.

Po třech porážkách v řadě potřeboval tým zabrat a soustředěným kolektivním výkonem se mu to nakonec podařilo.

Úvod zápasu tomu ale moc nenasvědčoval, domácí nastoupili s velkou chutí a byli lepším týmem, šance ale naštěstí zahodili nebo dobře zasáhl gólman Kuchař. Utkání nabralo do začátku vysoké tempo a po deseti minutách červenožlutí hru srovnali a z první velké šance udeřili. Po přiťuknutí Freie se poprvé v sezoně trefil Hendrich.

Do konce poločasu se hrál vyrovnaný fotbal s maximálním nasazením, ve velké rychlosti a několika velmi slušnými akcemi na obou stranách, těsné vedení a větší klid ale drželi Tempáci.

Hned v úvodní minutě druhé půle Tempo udeřilo podruhé. Freiovu střelu domácí gólman jen vyrazil a mladíček Baroch z těžkého úhlu poslal míč do sítě - 0:2. Premiérová trefa Barocha.

Netrvalo dlouho a Baroch si připsal asistenci na Čechův gól na 0:3. I pro Čecha první branka.

Vypadalo to na exhibici, zvlášť, když za chvíli šel Baroch úplně sám na branku, ale nedal. Domácím se pak podařilo snížit a na chvíli se vzchopili. Vrátit Tempu tříbrankový náskok mohl Frei, ale dva samostatné nájezdy neproměnil.

Tempo si ale cennou výhru, za druhou půli naprosto zaslouženou, pohlídalo.

SK Slovan Kunratice - FC Tempo Praha 1:3 (0:1)