U15: Premiéra za tři body

29.4.2016 14:48   Viktor Valta

První zápas na novém hřišti skončil zaslouženou výhrou nad Kladnem.

O víkendu jsme měli tu čest jako první otevřít nové hřiště mistrovským utkáním s Kladnem a povedlo se nám to parádně.

Do zápasu jsme šli s jasným cílem vyhrát. Od začátku jsme byli aktivnější a Kladnu nic nedovolili. V 16. minutě po výborné přihrávce Štěpána Sedláře chladnokrevně zakončil Karel Vejvoda - 1:0. Kladno se nemohlo k ničemu dostat, bohužel sami jsme mu pomohli srovnat na 1:1 zbytečnou penaltou.

Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně, ovšem ve 47. minutě z jediné šance za celý zápas šlo Kladno do vedení. Hned nato se ale podařilo srovnat z rohového kopu Hobzíkovi na 2:2. V 52. minutě byl dokonán obrat, kdy v pádu našel Babický přesně Vejvodu, jenž nás poslal do vedení.

Ze zápasu nás může mrzet jen větší množství neproměněných šancí, zároveň ale musím dodat, že na hru, kterou kluci předváděli, je radost se dívat. Výsledek zápasu jednoznačně neodpovídá dění na hřišti. V neděli nás čeká důležitý zápas s Bohemkou, tak nás přijďte od 15:30 podpořit, hraje se na Loko Vršovice.

FC Tempo Praha - SK Kladno 3:2 (1:1)