U9: Stružnice a Tempo Cup

28.6.2016 20:34   Jiří Janeček

Tempáci zakončili sezonu dvěma povedenými turnaji.

Poslední víkend v červnu jsme opět strávili na hřišti. V sobotu ve Stružnici na turnaji u našeho trenéra Martina. Někdo nahoře nám pořádně zatopil, ale i přesto jsme slušně odehráli turnaj na krásné přírodní trávě v klidném prostředí tohoto areálu. Obsadili jsme 4. místo z 9 účastníků. Bohužel někteří kluci byli už v hlavě na prázdninách, což nás stálo medailové pozice. Ale jinak se většina věcí podařila. Kluci si zahráli společně i s mladšími kamarády z 2010. Rodiče výborně fandili a pořadatelé vše plynule organizovali.

V neděli nás čekal domácí turnaj za vlídnějšího počasí. Postavili jsme dva týmy. V "áčku" se někteří kluci bohužel museli pořád přemlouvat k zaujetí pro hru (i přes to, že jsou velmi slušní fotbalisté). Kluci obsadili 10. místo, ke kterému se propracovali po jednom vyhraném a jednom prohraném penaltovém rozstřelu. Nutno dodat, že v systému 5+1 tito kluci vesměs odehráli první nebo druhý turnaj. Kluci se často pouštěli do soubojů 1x1, ve kterých byli často úspěšní. Velmi dobře se popasovali s prostorem i počtem hráčů. "Béčko" celý turnaj bez zaváhání vyhrálo. Na nejtěžšího protivníka narazilo ve finále. Kolín hrál i za nepříznivého stavu fotbal plný kliček bez nakopávání. Na většině našich hráčů byla vidět vůle dovést i tento zápas do vítězného konce, ale i strach, že se to nepovede. Povedlo se a tímto turnajem jsme ukončili sezonu.