Muži B: Šest branek Braníku

20.6.2017 17:36   Jiří Nechvíla

Benfika zakončila sezonu na výborném třetím místě I.B třídy.

Podzimní zápas s Braníkem byl určitě ten nejhorší, který jsme v této sezóně odehráli. Proto jsem měl trochu obavy, jak zvládneme i tento poslední zápas sezóny. Sestava byla až na jednu výjimku složena z B-mužstva a dorostenců.

Hned v úvodu zápasu Braník nastřelil tyč, což nás docela opařilo. Soupeř se snažit prezentovat fotbalově, bez nakopávání a již od brankaře se snažil vše rozehrávat po zemi. To ne vždy se jim i díky jejich velmi mladému kádru dařilo a po našem napadání začali kupit jednu chybu za druhou. Během patnácti minut jsme již vedli o tři branky a zdálo se být rozhodnuto. Braník pak ještě dokázal snížit, ale i my jsme dokázali dát do poločasu ještě jednu branku.

Po změně stran se hrál již pohodový zápas, kdy jsme plně kontrolovali hru. Jindra si došel pro hattrick a celkové skóre skončilo na 6:1. Vzhledem k tomu, že náš soupeř o druhé místo dokázal vyhrát, obsadili jsme po vydařeném jaru nakonec pěkné bronzové místo.

FC Tempo Praha B - ABC Braník B 6:1 (4:1)