U15/U14: Tempo hrálo, Chodov skóroval

12.9.2017 14:52   Michal Špaček

Mnohem fyzicky vyspělejší soupeř dával branky především po brejcích vysokých hráčů.

V nedělním zápase proti Chodovu byl náš vstup do utkání dobrý. Bez dlouhého nakopávaní jsme poctivě, většinou přes naše obránce zakládali jeden útok za druhým. Ve 12. minutě jsme vedli 1:0 a vypadalo to, že bude jen otázkou času, kdy k naší první brance přidáme další. Opak byl ale pravdou. My jsme sice hráli fotbal, ale soupeř dával góly. Po ztrátě míče na soupeřově velkém vápně po dlouhém nákopu Chodov vyrovnal ve 13. minutě na 1:1.

Bohužel takových podobných brejků, které soupeř proměnil, bylo víc. Naopak náš tým už nedokázal skórovat a své jasné šance doslova zahodil. Buď jsme netrefili branku, nebo jsme vyprášili rukavice vysokého brankáře. Ke konci druhého poločasu se naši kluci vlivem vysokého rozdílu ve skóre začali přizpůsobovat pomalé hře soupeře. Góly jsme dostávali rovněž po standardních situacích. Roh znamenal pro soupeře půl gólu. Zlepšit je třeba přesnost střel, a to levou i pravou nohou.

FC Tempo Praha C - Jižní Město Chodov 1:6 (1:3)