FC Tempo Praha

Tempácký ples v sobotu 16.prosince

9.11.2017 9:52   redakce  

Místem konání jubilejního XV. Tempáckého plesu bude tradičně sál Kulturního centra Novodvorská.

Vážení sportovní přátelé, milí Tempáci,

rádi bychom Vás informovali, že XV. Tempácký ples se uskuteční v sobotu 16. prosince 2017 od 19 hodin v KC Novodvorská. Využíváme této formy, neboť bychom byli velmi rádi, pokud byste si udělali čas a přijali naše pozvání. Abyste se přišli pobavit v lehce slavnostní atmosféře provázející oceňování nejlepších hráčů jednotlivých týmů, pořešit i nefotbalové otázky, zatancovat si a pobavit se. Věříme, že stejně jako v uplynulých letech bude ples dobrou příležitostí k utužení rodičovských kolektivů jednotlivých týmů.

XV. Tempácký ples XV. Tempácký ples
V příštím roce oslaví náš klub 90. výročí existence, berme tedy letošní ples jako začátek jejich oslav!

Připomínám, že na místě bude opět připravena tombola, která vedle množství tempáckých suvenýrů opět nabídne také atraktivní hlavní ceny, jako byly v minulosti televize či horská kola.

Nejlepší formou, jak si objednat lístky tak, abyste se svými blízkými seděli pospolu či v rámci týmu obsadili sousední stoly, je hromadné objednání lístků prostřednictvím Vašich vedoucích či trenérů. Vstupenky budou jako obvykle k dostání u Petra Dedka (tel. 606 855 136). Také cena zůstává stejná (250,- Kč v předprodeji, 300,- Kč na místě) a doufáme, že opět všechny zmizí "v předprodeji" a bude beznadějně vyprodáno. Proto určitě neváhejte!

Jelikož je Tempácký ples "naší" akcí, záleží jen na nás, jaký si ho uděláme. Pokud byste měli ve svém okolí kohokoliv (děti i dospělé), pro koho by mohl být náš ples vhodnou příležitostí k prezentaci nějaké zajímavé aktivity, například taneční, artistická či jiná kulturní vystoupení, budeme rádi za takovou informaci a zprostředkování kontaktu. Tempácké publikum bude jistě jako tradičně vděčné a rovněž pro vystupující by mohl být náš ples vhodnou formou prezentace.  

Na viděnou na plese i před ním se těší… 

Jiří Trunečka
předseda VV FC Tempo Praha