U19: Výsledek neodpovídá dění na hřišti

15.11.2017 15:16   Tomáš Maurer

Tempáci prohráli se třetím Meteorem krutým výsledkem 2:6.

Domácí utkání s třetím celkem naší divizní tabulky bylo herně vyrovnané. V první půli jsme po krásné střele Dobřanského nastřelili břevno, branku jsme však nevsítili. Soupeř nás jednou potrestal a šlo se tak do kabin za stavu 0:1.

Ve druhé půli jsme po faulu na Babického zahrávali pokutový kop, který proměnil Adámek a vzápětí jsme se po přihrávce Adámka na Trojana ujali vedení 2:1. Za tohoto stavu vypíchl soupeři míč Soukal a řítil se spolu s Trojanem sám na brankáře. Bohužel situaci nevyřešil a přestřelil pokusem o lob branku.

Poté jsme soupeři vyloženě darovali tři branky a to nesoučinností brankáře s obranou a nezodpovědností některých jedinců. Za stavu 2:4 jsme hru otevřeli a soupeř nám vstřelil z rychlých protiútoků ještě dvě branky. Přestože výkon nebyl ideální, tak výsledek neodpovídá silám na hřišti.

FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII B 2:6 (0:1)