U14: S Duklou JM a v Ústí nad Labem

26.11.2017 22:43   Petr Havlíček

Tempácí získali v Ústí nad Labem cennou výhru ve velmi herním zápase.

Týmový výkon ani výkon většiny jednotlivců v zápase s Duklou Jižní Město bohužel nesnesl parametry krajského přeboru, který soupeř hraje. Mrzí nás, že u velmi mála jednotlivců jsme viděli chuť hrát. Výsledek je trošku krutý v tom ohledu, že Dukla JM proměnila v podstatě všechny šance, které měla, zatímco my jsme pár ojedinělých slušně rozehraných situací nedovedli do zakončení. Dukle JM děkujeme za herní zápas.

Podobně herní bylo i nedělní utkání v Ústí nad Labem, ve kterém jsme nakonec byli odměněni jednogólovým vítězstvím. Slušné parametry naší hry jsme souvisle udrželi v celé první třetině, kterou jsme paradoxně prohráli 0:2. Ve zbývajících dvou třetinách byla vždy desetiminutovka, kdy jsme hru kontrolovali, a desetiminutovka, kdy jsme byli zbrklí a nedokázali udržet míč. Snad se budeme i nadále zlepšovat v otáčení hry, intenzivně pracovat musíme na finální fázi, kdy po konstruktivní výstavbě nedohrajeme řadu akcí do zakončení. Děkujeme soupeři za příjemné (do)poledne a kvalitní zápasy v obou kategoriích starších žáků!

FK Dukla JM - FC Tempo Praha 11:1 (:)
FK Ústí nad Labem - FC Tempo Praha 3:4 (2:2)