U19: Jasná výhra na závěr

1.12.2017 9:56   Tomáš Maurer

Tempo přezimuje s velmi dobrým ziskem pětadvaceti bodů.

V posledním podzimním kole jsme hostili souseda z tabulky Ústí nad Orlicí. Od začátku utkání jsme byli nebezpečnějším týmem.

Po rohu Soukala se trefil Caprata a následně po přihrávce Capraty zvýšil na 2:0 Adámek. Krásným průnikem a la Messi si Trajhan došel pro penaltu, kterou však sám neproměnil, když mu brankář vystihl stranu. Místo navýšení na 3:0 soupeř snížil krásnou střelou na 2:1. Ke konci poločasu se však po standardní situaci dostal míč k Trajhanovi a ten se tentokrát nemýlil, a do kabin se tak šlo za stavu 3:1.

Ve druhé půli jsme soupeře přehrávali a nepustili ho téměř za polovinu, ale ne a ne vstřelit z množství šancí rozhodující branku, která by utkání definitivně rozhodla. To se podařilo až v 84. minutě Babickému po přihrávce Schätze, který uzavřel skóre na konečných 4:1.

Zaslouženě jsme tak zvítězili v posledním podzimním kole a v tabulce jsme předstihli našeho soupeře.

FC Tempo Praha - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:1 (3:1)