U19: Porážka v Benešově

13.4.2018 23:24   Jaroslav Teplan

Domácí brali tři body díky větší agresivitě v osobních soubojích

Ve středu 11.4. jsme předehrávali utkání v Benešově. Vlivem souběhu utkání A týmu a dorostů tak na lavičku zasedli trenéři ze starších žáků.

První poločas moc pohledných fotbalových akcí nepřinesl. Hrálo se na obou stranách převážně bez zálohy a byli jsme tak svědky řady nakopávaných míčů za obranu. Nedařilo se nám získávat odražené míče či uhrávat první souboje, a tak měl soupeř opticky navrch. Dokázal se dvakrát prosadit, my pouze jednou, a tak se odcházelo do kabin za příznivějšího stavu pro domácí Benešov.

Hned zpočátku druhého poločasu soupeř dokázal využít přesilovku a dostat se tak do vedení 3:1. Poté se spíše stáhl a my museli útočit do plných, což se nám nedařilo. Když jsme deset minut před koncem šli znovu do oslabení, tak jsme již neměli dost sil něco s výsledkem udělat.

Soupeř zvítězil zaslouženě. Šel si pro vítězství více než my. A díky větší agresivitě tak bral tři body.

SK Benešov B - FC Tempo Praha 3:1 (2:1)