U13: Výborný zápas s Plzní

18.4.2018 12:37   Libor Koller

Tempáci sehráli s favoritem ve dvou třetinách vyrovnané utkání.

Sobotní utkání proti Plzni jste odehráli velmi dobře. Je vidět, že když jste pozorní, tak můžete hrát vyrovnaný zápas s kýmkoliv. Výběrovou Plzeň jste trápili až do našeho patnáctiminutového výpadku ve druhé třetině. Po obdržení branky na 2:3 a neproměnění našich šancí, jako by na vás padla "deka" z toho, že soupeř znovu vede. Vše se u nás zpomalilo a ochota hrát byla minimální. Strach, že něco pokazím? Nedůvěra v sám sebe? Výpadek vám malinkou mazal velmi dobrý výkon do této doby. Proto jsem rád, že jste "spláchli" tuto nepříjemnou chvilku o druhé přestávce. Ve třetí třetině jste opět každý ukázali svoje kvality a jen díky nepřesné koncovce jste se připravili v ní o vítězství.

Dobře hrající Plzeň nás přehrála jen v naší slabší chvilce. Jinak dvě třetiny herně i výsledkově vyrovnané (1:1, 3:3) což si zaslouží pochvalu. Z mého pohledu, ale i nejen z mého, se odehrálo velmi dobré utkání s řadou individuálních výkonů. A o to nám v první řadě jde.

FC Tempo Praha - FC Viktoria Plzeň 5:10 (2:5)