U14: Čtyři branky, čtyři střelci

22.4.2018 22:36   Petr Havlíček

Tempáci si poradili se soupeřem z Plzně.

V prvním poločase zápasu s Petřínem Plzeň jsme byli aktivní a snažili se obranu soupeře trhat kolmými náběhy. Úvodní šance jsme ale neproměnili a po naší nepozornosti a nedůrazu vzadu šli hosté do vedení. Ve zbytku prvního poločasu jsme ale už byli efektivní, vytvořili si dvoubrankový náskok a směrem dozadu jsme zbystřili a přitvrdili.

Do druhé půle jsme vstoupili dalšími šancemi, nicméně jsme je neproměnili a po obdržené brance přišla pasáž, kdy se nám nepodařilo přidržet míč. Z toho jsme se dostali až zvýšením na konečných 4:2.

Pozitivní je, že se v zápase prosadili čtyři různí střelci a že se kluci po většinu zápasu dokázali pohybovat ve správných prostorech. Reakce na úvodní obdržený gól znovu ukazuje jistý vývoj naší týmové mentality. Určitě si ale dovedeme ze strany kluků představit daleko více rotací, klidu na míči a úspěšných výstaveb hry, stejně jako větší efektivitu ve finální třetině.

FC Tempo Praha - SK Petřín Plzeň 4:2 (3:1)