FC Tempo Praha

Muži B: Další ztráta v boji o čelo

17.5.2018 19:30   Jiří Nechvíla  

Vyrovnané utkání pro sebe nakonec rozhodly domácí Hrdlořezy.

V Hrdlořezích málokdo z našeho týmu hrál, a tak nás překvapil jejich pěkný areál obklopen lesy. Samotné utkání slibovalo vzhledem k postavení obou týmů v tabulce zajímavý fotbal, a tak se i skutečně stalo.

Od samého začátku se hrálo aktivně. První brankovou příležitost mělo Tempo, ale nastřelilo jen tyč. Další šanci jsme již proměnili, kdy se po nájezdu na brankaře nemýlil Pepa Hurka. Tempo bylo aktivnější a mělo několik zajímavých centrů do vápna, bohužel bez přesného adresáta. Domácí se s blížícím se koncem prvního poločasu dokázali dostat do tempa a ve 30. minutě srovnali.

Druhý poločas nabídnul zejména hodně bojovné utkání se spoustu osobních soubojů a slovních roztržek. Bohužel se nám nedařilo směrem dopředu a některé slibné akce jsme nedotáhli do zakončení. Naopak domácí, které vytrvale podporovali jejich fanoušci, dokázali gólově zúročit přečíslení naší obrany. Následně jsme po rohovém kopu z bezprostřední blízkosti nastřelili pouze břevno a v samotném konci utkání si domácí pojistili další brankou tři body.

Zápasy:

Spartak Hrdlořezy - FC Tempo Praha B 3:1 (1:1)