Muži B: Ztracený dvoubrankový náskok

22.5.2018 17:27   Jiří Nechvíla

Další bodová ztráta přišla na domácím hřišti s rezervou Čafky.

Zápas jsme měli rozehrán skvěle a do poločasu jsme vedli o dvě branky. Nejprve se perfektně trefil z přímého kopu Jirka Žalud a následně navýšil po centru, který zapadl do brány, Petr Dedek. Celý první poločas nám vycházela taktika, se kterou jsme šli do zápasu, a měli jsme několik možností ke zvýšení skóre. Soupeře jsme do vyložené šance nepustili a několik závarů v našem vápně bezpečně odvrátili.

Druhý poločas jsme přestali napadat jejich rozehrávku a většinu času jsme bránili na vlastní polovině dvougólový náskok. Občas jsme hrozili brejky, ale ani jeden z nich jsme nedokázali využít. Soupeř se kombinací do šance nedokázal dostat, a tak to zkusil tvrdou střelou zpoza vápna, která zapadla přesně k tyči. Čafka ožila a zanedlouho jí vyšla pěkná kombinace přes střed vápna a srovnala na 2:2. I když šel soupeř do desíti, byl to právě on, který mohl nakonec překlopit vítězství na svoji stranu. Naštěstí nás podržel Pacovský, který dobře vyběhnul a dokázal chytnout samostatný nájezd.

FC Tempo Praha B - ČAFC Praha B 2:2 (2:0)