U10: Na Dukle a ve Střešovicích

5.6.2018 15:04   Antonín Plachý   Eduard Binko

Utkání na Dukle probíhalo ve výsledkových vlnách.

Utkání na Dukle v horku na UMT bylo trochu nepříjemné, ale dopadlo to dobře. Měli jsme vždy jednoho hráče na střídání, Dukla točila čtveřice, takže vždy, když naskočili noví, bylo to minutu vidět. Utkání tedy šlo trochu ve vlnách. Příkladem budiž to, že na jedné polovině jsme první čtvrtinu prohráli 1:5 a druhou vyhráli 4:0. Zkrátka jak se to povedlo. Nedařilo se nám moc dělat výměny při kopu od branky a inkasovali jsme často z rozehrávky. Vše ostatní bylo na té úrovni, kterou zhruba chceme, i když se horko postupem času projevovalo.

Zápas se Střešovicemi byl trochu ovlivněn tím, že nedorazili dva hráči, což se ukázalo až na místě, takže jeden tým hrál ve čtyřech, ale nakoplo je to k tomu, že podali velmi dobrý výkon. Na obou polovinách jsme herně dominovali. Kluci dobře kombinovali a bylo vidět, že hráči Střešovic mají problém s naším presinkem a pohybem bez míče, což mě upřímně překvapilo, protože tomu tak bylo po celý zápas. Pouze párkrát se nám stalo, že chtělo spíš přihrát na úplně volného spoluhráče nebo vystřelit hned po prvním dotyku a když jsme to neudělali, tak z toho byly zbytečné souboje navíc, ale celkově výsledkově i herně jsme Střešovice přehráli a dalo se na naši hru i dobře koukat.