Tempáci v penaltovém rozstřelu zdolali Vyšehrad.

Utkání s Vyšehradem mělo několik zajímavých bodů:
1) Jednalo se o poslední utkání sezóny a ještě ve dne oslav 90. výročí klubu.
2) Pro Matyho a Hozyho poslední utkání v dorostenecké kategorii.
3) Kluci mohli poprvé porazit Vyšehrad, kde vždy ve vzájemných utkáních těchto kategorií soupeř dominoval.
4) V případě výhry v normální hrací době skončit v tabulce na 6. místě. Dalo se očekávat, že Žižkov porazí Admiru.
5) Bratrský souboj Hampapů, který nakonec vyvrcholil v penaltovém rozstřelu.

V prvním poločase mělo utkání i přes teplé počasí dobré nasazení. My jsme byli lepším týmem a po krásné křídelní akci Hrachovského a Trajhana skóroval aktivní Babický. Na začátku druhé půle soupeř pokusem ohrozit branku hned z rozehrávky vybojoval roh, ze kterého vyrovnal na 1:1. Ve druhé půli jsme předvedli několik zbytečných chyb, které naštěstí soupeř nepotrestal. I my jsme si vytvořili několik slibných šancí ke vstřelení branky, ale stav už se nezměnil. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a získali jsme bod navíc.

Přestože jsme neudrželi 6. místo, můžeme považovat umístění za úspěšné. Cílem mladého kádru, kde nastupovala většina hráčů z mladšího dorostu, bylo divizi udržet. To se povedlo nad očekávání. A tak jsou výkony velkým příslibem do další sezóny, kde je reálné bojovat (vlastně se stejným kádrem) o postup do české ligy dorostu.

FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad B 1:1 (1:0), pen. 3:2