FC Tempo Praha

Tempáci pomohli Tempákům

22.6.2018 13:54   redakce  

Dopředu jsme avizovali, že v rámci oslav 90 let uspořádáme tombolu a její výtěžek půjde na pomoc Tempákovi Vláďovi Mikulášovi, jenž statečně bojuje se zákeřnou nemocí ALS.

Vláďa se oslav se svým otcem nakonec oslav osobně zúčastnil, vzpomínal na tempáckou kariéru a touto cestou vás všechny pozdravuje a moc děkuje za podporu i finanční pomoc a vzkazuje vám, že nad zákeřnou nemocí nakonec zvítězí!


Tempáci tombolou pomohli potřebným Tempáci tombolou pomohli potřebným
Překvapil nás však jedním činem. Sdělil nám, že za Tempo hraje klučina David Anthony Hanus, jehož táta trpí stejným onemocněním, což jsme doposud nevěděli. Přinesl mu reprezentační dres a poprosil nás, zda bychom výtěžek z tomboly rozdělili na poloviny. Nemohli jsme nesouhlasit. 

Výhrou v tombole byly například cestovní služby od generální partnera klubu Fly United, mobilní telefon, dresy reprezentantů Daridy a Vaclíka či obrovská šunka od rodiny Jardy Teplana.V tombole se vybralo 14.000,- Kč. Vedení klubu se rozhodlo, že k částce přidá dalších 6.000,- Kč (tržba za suvenýry ve fanshopu) a rovným dílem příspěvek odeslalo Vláďovi i panu Hanusovi. Děkujeme všem, kdo přispěli, a oběma Tempákům přejeme moc a moc síly! A určitě budeme v podobných projektech pokračovat. Má to totiž smysl!

Odkaz na Vláďův příběh a možnost přispět na www.futsalzazivot.cz

Fotogalerie

kompletní galerie (počet:15)