U17: Sedmnáct branek Ostré

20.8.2018 13:34   Jaroslav Teplan

Soupeř kvality dorostenecké divize bohužel nedosahoval.

V sobotu 18.8. jsme odehráli první mistrovské utkání v ročníku 2018/2019 v dorostenecké divizi. Tentokrát se proti soupeřům postaví kluci narození 2002 a 2003. Po náročné přípravě jsme byli zvědaví, jak si povedeme. Soupeřem nám byl tým z Ostré. Od zápasu jsme nevěděli, co máme očekávat, neboť soupeř pro nás byl velkou neznámou.

Do zápasu jsme vlítli jako uragán a hned ve druhé minutě jsme se ujali vedení 1:0. Soupeř však za pět minut vyrovnal po velké chybě obrany. Poté už to byla hra pouze na jednu branku a byla otázka, kolik branek se nám podaří vstřelit. Konečný stav po závěrečném hvizdu byl 17:1.

Dnešní zápas nás bohužel moc neprověřil. Soupeř po pátém gólu začal působit odevzdaně a se závěrečnými minutami mu rovněž docházely síly. V dalším utkání zajíždíme do Trutnova, kde nás čeká mnohem těžší utkání. Všem rodičům a fanouškům mockrát děkujeme za povzbuzování a těšíme se společně na další zápas.

FC Tempo Praha - SS Ostrá 17:1 (6:1)