U17: Střelecké trápení nebralo konce

19.9.2018 14:43   Jaroslav Teplan

Tempáci zahodili obrovské množství šancí, Benešovu ke třem bodům stačilo málo.

V sobotu 22.9. jsme na domácím trávníku přivítali Benešov. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned ve druhé minutě utkání proměnil přihrávku Pytlíčka Horváth. V dalším průběhu utkání jsme si vypracovávali jednu šanci za druhou, ale bohužel se nám nedařilo tyto akce kvalitně zakončit. Soupeř tak proměnil příležitost, kdy špatně trefený míč se pohyboval před naší brankovou čárou a soupeřův útočník ho pouze doklepl do sítě a srovnal na 1:1. V tu chvíli jsme zvýšili na obrátkách, ale další řadu příležitostí jsme promarnili.

Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny a věřili, že zápas zvládneme. Na rozdíl od prvního poločasu se nám tolik nedařilo dostávat do zakončení a když soupeř vystřelil z nějakých třiceti metrů a míč skončil v naší síti, tak naše trápení nebralo konce. Držení míče jsme měli snad 75:25, ale nebyli jsme hladoví vstřelit gól. Chyběla větší přímočarost a chuť vstřelit gól jakýmkoliv způsobem.

FC Tempo Praha - SK Benešov B 1:2 (1:1)