U15: Málo nebezpečných situací

24.9.2018 11:22   Petr Havlíček

Z velké převahy vytěžili Tempáci jen dvě branky, na výhru ve Střešovicích to ale stačilo.

V zápase ve Střešovicích jsme hráli do úrovně zhruba 20 metrů od soupeřovy branky. Až na pár výjimek, k nimž přispěla i malá a nekvalitní umělka, se klukům dařila výstavba hry a dokázali soupeře uprostřed přehrát. Ve finální třetině jsme ale míče znovu tahali příliš přes střed, a když už jsme je vyhodili do strany, nepovedl se centr nebo jsme nepřešli jeden na jednoho. Jediný gól v prvním poločase přitom padl právě po dobrém individuálním průniku do vápna.

Na začátku druhé půle nám domácí gólman daroval zvýšení, od té doby se zápas spíš jen dohrával a my ho sérií zbytečných chyb před obdrženým gólem dovolili soupeři lehce zdramatizovat. Pak jsme měli ještě nějaké šance, ale v koncovce kluci nebyli přesní.

Jelikož jsme poslední dva naše zápasy s posledními týmy tabulky (Aritma a Prachatice) prohráli 0:2, můžeme být i vzhledem k četným absencím s výhrou spokojeni. Držení míče zhruba 80:20 bez většího počtu našich nebezpečných situací však není to, co bychom si představovali.

SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 1:2 (0:1)