U15/U14: Dva rozdílné poločasy

16.10.2018 15:17   Jakub Maláček

Ten druhý Tempákům vůbec nevyšel a výsledkem byla vysoká porážka od Zbraslavi.

Utkání s hosty ze Zbraslavi bylo utkáním dvou rozdílných poločasů.

V prvním poločase se nám dařila výstavba hry směrem vpřed, středoví hráči se dokázali rychle uvolňovat a využívat podpory ze stran. Vznikla tím spousta pěkných a kvalitních akcí, které volaly po gólu. Bohužel je ale zhatil buď špatný centr před bránu nebo špatné postavení/náběh zakončujících hráčů. Spolu s malým hladem po vstřelení branky to vedlo k tomu, že se nám skórovat nepodařilo. Soupeř nás potrestal ze dvou brejků a poločasové skóre bylo 0:2, ale bylo na co navazovat, hra nebyla vůbec špatná.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s touhou a odhodláním výsledek otočit, ale vše zůstalo jen v kabině. Nebyli jsme vůbec nebezpeční a soupeř trestal a trestal. Po akci aktivního Ondry se nám v závěru podařilo alespoň snížit, ale byla to malá náplast na rozpačitý druhý poločas.

Bez bojovnosti, nasazení a touze to urvat od všech hráčů to nepůjde. Jeden, dva, možná tři nestačí. Přemýšlejte o tom, soupeř určitě neměl kvalitnější tým než my.

FC Tempo Praha C - SK Zbraslav 1:7 (0:2)