U14: Hotovo za sedmnáct minut

18.10.2018 11:29   Libor Koller

Tempo v tu chvíli vedlo nad Admirou čtyři branky, druhý poločas přišlo uspokojení.

Utkání proti Admiře bylo rozhodnuto po 17 minutách. První poločas jsme nastoupili na soupeře a nedovolili mu se dostat na dostřel naší branky. Aktivitou v napadání a průniky po stranách hřiště jsme se dostávali do mnoha zakončení. Když v polovině poločasu byl stav 4:0, a nastřelili jsme dvakrát břevno,tak se zdálo, že výsledek bude dvouciferný.

Jenže druhou polovinu jsme přestali spolupracovat, což mělo za důsledek hodně pokažených přihrávek, plno zbytečných soubojů a takové uspokojení s výsledkem. Místo, aby si kluci zahráli a drželi míč, tak jen běhali (taky dobrý) bez míče. Prostě, druhý poločas se nepovedl, což si kluci hned v kabině po zápase uvědomili.