U15/U14: Vyrovnat už nestačili

30.10.2018 16:22   Petr Havlíček

Tempácí snížili čtyřbrankový náskok Řep na rozdíl jediné branky.

Za deštivého a studeného počasí přijeli na Lhotku kluci z Řep, kterým jsme první poločas znovu hodně usnadnili. Sice jsme hráli aktivně dopředu, ale směrem do vápna jsme šli "jen tak napůl" bez přesvědčení, že dám gól. Řepy se po takových situacích jednoduše dostaly dopředu, kde na šestici útočících hráčů byli tři, maximálně čtyři obránci. Z takových přečíslení a po hloupých chybách jsme dostali všechny góly.

Druhá půle už byla o něčem jiném, vzadu jsme byli pozornější a vepředu daleko odvážnější, průbojnější a sebevědomější. Nakonec to stačilo pouze na snížení na konečných 4:5, i když jsme potom měli na noze dvakrát vyrovnání.

Zápas se ale hraje celých 70 minut a kluci si musí uvědomit, že jen nastavením hlavy ztrácejí týden co týden vítězství, ze kterých by se mohli radovat.

FC Tempo Praha C - Sokol Řepy 4:5 (1:5)