FC Tempo Praha

Tempo pořádá turnaj pro okolní kluby

26.11.2018 22:29   redakce  

V sobotu 1.12. se v našem areálu uskuteční turnaje pro starší i mladší přípravku.

Základní body turnaje:
- hraje se podle pravidel příslušné kategorie
- utkání nebudou řídit rozhodčí - řídí si trenéři sami - důvodem je kvalitní komunikace mezi trenéry a vzájemná podpora fotbalu dětí
- výkop a konec utkání bude současně na všech hřištích
- na turnaji bude přítomen pražský Grassroots trenér mládeže David Perl, se kterým bude možné se domluvit na nějaké další spolupráci (měsíce náborů, létající trenéři, otázky k dalšímu vzdělávání, či se pobavit o koncepci k přípravkovým kategoriím)
- startovné 200 Kč/klub - určeno na odměny a občerstvení pro děti a trenéry

Pokud by nastal nějaký problém (věříme, že nenastane), tak budou na hřišti organizátoři, kteří ho pomohou vyřešit. Jde především o to, aby děti odehrály spoustu zápasů (každé dítě dostatečnou minutáž) a vzájemně se potkat a poznat se.

Soutěžit o výsledek by měly hlavně děti mezi sebou. Na "turnaji" nečekejte klasické vyhlášení výsledků, už jen proto, že mužstva se dvěma týmy budou mít o utkání méně, neboť nebudou hrát mezi sebou. Takové utkání si mohou zahrát na tréninku. 

Turnaje se zúčastní i týmy AC Sparta Praha, našeho partnerského klubu.

Těšíme se na vzájemnou konfrontaci v příjemné atmosféře!:-)

Mladší přípravka
Hraje se na 4 hřištích. Hrací čas je 10 minut. První utkání začíná v 9:00. Předpokládaný konec ve 12:00. Účastníci: Modřany, Cholupice, Sparta 2012, Tempo, Vestec, Zbraslav, Jinočany, Lipence.

Starší přípravka
Hrát se bude na 5 hřištích. Utkání trvá 12 minut. První utkání začínají ve 13:00. Předpokládaný konec 16:00. Účastníci: Modřany, D. Břežany, Podolí, Tempo, Libuš, Jinočany, Dobřichovice, Sparta.