Muži A: S Aritmou dobrých 70 minut

17.2.2019 23:13   Rostislav Kohoutek

Proti diviznímu soupeři Tempo vedlo 3:2, ale v závěru se projevila kvalita soupeře.

Ve čtvrtém přípravném utkání jsme narazili na dalšího kvalitního soupeře z divize a to Aritmu Praha. Soupeř hned od úvodních minut ukázal svoji kvalitu, zatlačil nás hluboko do obrany a dostával se do šancí. Po inkasované brance a dvaceti minutách nevýrazného výkonu jsme dokázali vstřelit branku, která nás povzbudila a náš výkon se výrazně zlepšil. Hrálo se ve vysokém tempu a hra se výrazně vyrovnala. Postupem času jsme měli více šancí a lépe jsme kombinovali. Bohužel jsme se nevyvarovali individuálních chyb, které soupeř trestal. Do 70. minuty jsme dokázali dobře pracovat a dodržovat základní principy. Ke konci utkání nás soupeř zatlačil a vstřelil vítězné branky.

Bohužel zápas se hraje celých 90 minut a my se musíme naučit celých 90 minut pracovat na 100%, jedině tak jsme schopni zápas i proti tak kvalitnímu soupeři zvládnout.

FC Tempo Praha - SK Aritma Praha 3:5 (1:2)