U17: Smršť ve druhém poločase

6.3.2019 11:48   Jaroslav Teplan

Tempáci otočili zápas proti Střešovicím ze stavu 0:2 na 9:2.

FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 9:2 (1:2) FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 9:2 (1:2)
V neděli 3.3. jsme po zimní přípravě na domácí půdě přivítali Střešovice, které se umístily po podzimu na druhém místě tabulky. Několik hráčů odjelo na hory, takže nám vypomáhali dva hráči z ročníku 2004.

Od začátku utkání jsme byli ve výrazném držení míče, ale bez efektu do zakončení. Zato soupeři se podařilo dvakrát skórovat mezi třináctou a sedmnáctou minutou, když dvakrát vystřelil z velké dálky, a zadarmo se tak dostal do vedení 2:0. Tento průběh utkání s námi zamával. Do poločasu se nám však podařilo snížit Hermanem na 1:2.

Do druhého poločasu jsme vlítli jako uragán a během pěti minut se nám zápas podařilo otočit brankami Janoševiče a Pytlíčka. Od té doby jsme na hřišti dominovali a byli pro branku soupeře velice nebezpeční. Soupeř nestačil a my jsme na něj valili útok za útokem. Podařilo se nám ještě v průběhu druhého poločasu vstřelit šest branek a zaslouženě vyhrát 9:2.

Děkujeme rodičům za podporu a klukům z ročníku 2004 za výpomoc.

FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 9:2 (1:2)