Muži A: Zlepšený výkon na body nestačil

18.3.2019 12:30   Rostislav Kohoutek

Jedinou branku Tempa při porážce 1:3 na Admiře vstřelil Patrik Geissler.

Druhé jarní utkání přineslo zlepšený výkon oproti minulému zápasu. Bohužel ani tento náš zlepšený výkon nebyl dostačující na bodový zisk. Soupeř hrál jednoduchý účelný fotbal, který nám dělal velké problémy. Díky několika skvělým zákrokům Pacovského jsme první poločas prohrávali pouze 0:1.

Do druhého poločasu jsme se výrazně zlepšili a začali jsme i my soupeře ohrožovat. Několik dobrých zákroků vytáhl i domácí brankář Cingel. Bohužel v době, kdy jsme soupeře nejvíc přehrávali, jsme znova inkasovali. Tato branka nás musí hodně mrzet, neboť v tomto úseku zápasu bylo jen otázkou času, kdy srovnáme. Nakonec jsme dokázali ještě jednou utkání zdramatizovat, bohužel soupeř znova odpověděl a navýšil skóre po další standardní situaci.

FK Admira Praha B - FC Tempo Praha 3:1 (1:0) Video ze zápasu