Muži A: Dokonalý obrat proti Čafce

25.3.2019 10:59   Rostislav Kohoutek

Sedm minut před koncem se trefil Vltavský z přímého kopu a tři body za výhru 3:2 zůstaly zaslouženě na Lhotce.

Poprvé doma a poprvé za tři body. Oba týmy si uvědomovaly důležitost utkání, což se projevilo na prvním poločase. Nervozita, kvalita a minimum šancí. V první polovině branka nepadla, i když ke vstřelení mělo Tempo hodně blízko, hlavně šance Kloučka volala po gólu.

Druhý poločas vypadal diametrálně odlišně než ten první. Vše otevřela branka hostů, po naší individuální chybě. Od tohoto okamžiku jsme se snažili vyrovnat a soupeře jsme přehrávali. Po zaslouženém vyrovnání náš tlak nepřestával a zatlačili jsme soupeře do obrany. Bohužel po naší další chybě ČAFC šla znovu do vedení. Za stavu 1:2 jsme ještě s větším odhodláním útočili a snažili se vyrovnat, což se nám podařilo v 74. minutě. Nakonec jsme se dočkali i třetí branky, na kterou soupeř už nedokázal zareagovat, a tak jsme do třetice dokázali zvítězit.

FC Tempo Praha - ČAFC Praha 3:2 (0:0) Video ze zápasu