U19: Sedm ostrých v Ostré

21.4.2019 14:37   Filip Šmídek

Tempáci zvládli dohrávku a dotáhli se v tabulce na Meteor.

Ve středu odpoledne jsme dohrávali zápas v Ostré. V zápase jsme se rychle ujali vedení 0:3, kdy se z hranice vápna hezky trefil Herman, pak skóroval Sedlář a z penalty Schönmann. Do konce poločasu jsme nedali další obrovské šance, soupeře jsme kromě několika standardek k ničemu nepustili, i když některé brejky domácích mohly být zajímavé, ale rychlého útočníka domácích nikdo nedoplňoval, a tak si to naše obrana celkem v klidu pohlídala.

Druhý poločas jsme Babickým zvýšili na 0:4. O pár minut později domácí snížili střelou z půlky hřiště, kdy to obránce krásně trefil - 1:4. Ale do konce zápasu jsme navyšovali skóre opět my, na 1:5 zvyšoval Havlíček a v závěru dvěma góly završil hattrick Schönmann - 1:7.

Dnes to byla klasická středa, strašný fotbal z obou stran, nerovný terén který zapříčinil strašně moc zbytečných ztrát a tolik taktických chyb, že jsem jenom nevěřícně kroutil hlavou. Důležité je, že jsme vyhráli a bodově se dotáhli na první Meteor.

SS Ostrá - FC Tempo Praha 1:7 (0:3)