Muži A: Na kdyby se nehraje

5.5.2019 23:08   Rostislav Kohoutek

Výsledek 0:4 je krutý, ale Dukla si tři body odvezla zaslouženě.

Bohužel se nám nepodařilo navázat na vítězství z Vršovic. Soupeř byl dnes nad naše síly. Dukla byla pohyblivější, hladovější a také efektivnější. První poločas jsme kromě prvních patnácti minut nehráli dobře. Nebyli jsme aktivní a důrazní, navíc jsme působili ospale a odevzdaně. Velký rozdíl byl v kvalitě na míči. Soupeř uhrál těžké balóny v útoku, naopak my jsme neuhráli základní míče kdekoli na hřišti.

Ve druhém poločase jsme se zlepšili a v prvních dvaceti minutách jsme byli lepším týmem, kombinovali jsme a dostávali se do šancí. Bohužel ani dvě obrovské stoprocentní gólové šance jsme neproměnili, naopak soupeř z protiútoku ještě navýšil, to nás hodně poznamenalo a v podstatě jsme se už do konce zápasu nedostali do tempa. Výsledek 0:4 je až příliš krutý, ale na kdyby se nehraje. Bohužel 35 minut z 90 na takové soupeře nestačí.

FC Tempo Praha - FK Dukla JM 0:4 (0:2) Video ze zápasu