U14: Soupeř hrál, Tempo dávalo góly

16.5.2019 7:48   Libor Koller

Výhra 5:0 na hřišti Táborska tak jednoznačná nebyla.

Výsledek utkání proti Táborsku vypadá jednoznačně, ale dění na hřišti neodpovídal. Táborsko bylo po většinu utkání lepší. Kluci nevstoupili do zápasu vůbec dobře. Vše bylo pomalé, nedůrazné a plné pokažených přihrávek. Jen špatné zakončení domácích a Kuba v brance nás drželi nad vodou. A tak jsme z minima vykouzlili maximum. Poločas 0:2 byl spíš darem od domácích.

Do druhé půle jsme změnili rozestavení a hned jsme se více dostávali do hry. Táborsko už nemělo tolik ohrožení naší branky a my jsme si už více užívali míče. Domácí stále cítili naději, ale tu jim vzal výborný Kuba, když chytil loženou šanci na kontaktní branku. Pak už jsme dvěma góly během chvíle domácí zlomili.

Táborsko mělo více ze hry a my jsme dávali branky. Musím proto sportovně ocenit Táborsko za fotbalový výkon.

FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 0:5 (0:2)