U15: Plán vyšel z poloviny

3.6.2019 11:23   Petr Havlíček

Přesto Tempo zvítězilo nad SKP České Budějovice jednoznačně 6:1.

Začít naplno a postupně zrychlovat, to byl náš plán do zápasu s SKP České Budějovice. To první se povedlo, když jsme ve čtvrté minutě vedli 2:0, ale to druhé už moc ne, protože celou první půli jsme zbytečně ztráceli míče, byli nepřesní a nedokázali se kombinačně dostat z vlastní poloviny. Druhý poločas už byl lepší, hostům docházely síly a my jsme skoro celou dobu drželi míč a vytvářeli si šance.

Poslední domácí zápas sezóny jsme tak zvládli. Tentokrát to nebyla žádná hitparáda, ale musím říct, že v týdnu kluci velmi dobře pracovali a byli soustředění, takže jsme věděli, že zápas budeme mít pod kontrolou. Pochválit bych chtěl hosty z Budějovic, kteří se, na rozdíl od zbytku týmů ze spodní části tabulky, snažili hrát fotbal.

FC Tempo Praha - SKP České Budějovice 6:1 (4:1)