U17: Remíza na Meteoru

10.6.2019 10:44   Tomáš Zajíček

Bez práce nejsou koláče aneb, kdo neběhá, nevyhraje.

V sobotu 8.6. jsme si zahráli mistrovské utkání na hřišti Meteoru. Bylo pohodové slunečné odpoledne a zřejmě i proto jsme takto k utkání přistoupili. Klídek, pohoda, trochu si čutnout a hlavně se moc nezpotit.

Kdo neběhá, nevyhraje. Bohužel to si uvědomuje jen pár kluků našeho týmu. Proto nikoho nemůže překvapit, že nejlepším hráčem na naší straně byl Filip v brance. Díky jeho několika povedeným zákrokům ve druhé půli jsme utkání dovedli k remíze 1:1. Po pokutových kopech se z výhry radoval Meteor.

Zde bych chtěl soupeři pogratulovat k zasloužené výhře a hlavně k nasazení a dravosti, kterou předvedl ve druhé půli. Rád bych tady psal, že se ještě můžeme od soupeře učit, co do emocí, chuti po vítězství, snaze porvat se s nepříznivě vyvíjejícím se utkáním. To bychom ale museli psát já nebo Jarda téměř po každém zápase.

Hodnocení bych tedy shrnul do jedné věty. Bylo moc pěkně a krásně jsme se opálili.

FK Meteor Praha VIII B - FC Tempo Praha 1:1 (0:0), pen. 4:2