U19: Pohodová výhra s Vyšehradem

18.6.2019 17:14   Filip Šmídek

Už o nic nešlo a Tempáci na hřišti v Krči zvítězili 4:0.

V posledním kole jsme hráli proti Vyšehradu na trávě v Krči. Hned v první minutě Soukal vybojoval míč a předložil ho na zlatém podnose Babickému, jenž se nemýlil do prázdné branky. Poté si vytvořil několik šancí Vyšehrad, ale nebyl přesný. V závěru poločasu soupeř ve velkém vedru odpadl fyzicky, a tak jsme Schönnmanem a Trajhanem přidali další dvě branky.

Druhý poločas už toho moc nenabídl, kromě branky Havlíčka, jenž zvýšil na 0:4. Další obrovské šance jsme neproměnili, soupeř si už nic zajímavého nevypracoval.

Zápas se odehrál ve velkém vedru, kdy oběma týmům o nic nešlo. Podle toho to i tak vypadalo. Bylo to bez nějakého náboje a vyhráli jsme zaslouženě.

Klukům chci poděkovat za celou sezonu. Velmi dobře pracovali, bohužel v předposledním kole na Meteoru vyhráli pouze na penalty a to je odsunulo na druhou příčku. Přesto si myslím, že to je obrovský úspěch jak pro ně, tak pro Tempo.

FK Slavoj Vyšehrad B - FC Tempo Praha 0:4 (0:3)