Muži B: Jeden Pendrek nestačil

19.6.2019 23:24   Jiří Nechvíla

Benfika podlehla postupujícímu Újezdu nad Lesy 1:3.

Do posledního zápasu sezóny I.A třídy jsme nastupovali jako jistý sestupující, jelikož zápas o záchranu v přeboru naše Áčko nezvládlo, a jelikož Újezd měl naopak již jistý postup, hrálo se poměrně uvolněně. V prvních deseti minutách jsme přežili několik šancí soupeře a pak se ujali vedení, když se trefil sváteční střelec a zároveň i kapitán našeho týmu Pendrek. Hru jsme pak měli poměrně pod kontrolou, což jsem razantně utnul a díky silnému větru, odskoku míče, ostrému slunci, blížící se bouřky, poletujícímu hmyzu, frontě na pivo a příšerné poslední řadě Hry o trůny namazal soupeři a ten neměl nejmenší problém vyrovnat. Pak se podobná situace znovu opakovala, jen se do ní zapojili snad všichni naši hráči. Já jsem v tom byl tentokrát teda nevinně, ale během jedné minuty jsme nakupili několik chyb a nedokázal odkopnout balón, a tak skončil v naší síti.

Druhou půli jsme naopak začali lépe my a měli možnost několikrát vyrovnat. Bohužel samostatný nájezd na brankáře jsme nedokázali proměnit. Ke konci zápasu už obě mužstva spíše útočila než bránila a šance se střídaly na obou stranách. Bohužel pouze hosté dokázali jednu využít, a samotném závěru zápasu tak upravili výsledek na konečných 1:3.

FC Tempo Praha B - FK Újezd nad Lesy 1:3 (1:2)