U19: Jedenáct branek Olympii

25.9.2019 22:06   Filip Šmídek

Nejslabší tým soutěže kladl jen minimální odpor.

V neděli dopoledne jsme sehráli další utkání v Hradci Králové proti Olympii. Začátek zápasu nám vyšel a hned po deseti minutách jsme vedli po brankách Trojana a Pytlíčka 0:2. Soupeř si vytvořil dvě zajímavé brejkové situace, ale ani jednu nedotáhl k zakončení. Zbytek poločasu se hrálo na jednu bránu a druhým gólem Trojana a hattrickem Pytlíčka jsme šli do kabin za stavu 0:5.

Druhý poločas se hrál v podobném duchu, kdy soupeř nebyl prakticky vůbec nebezpečný a my jsme postupně navýšili skóre na 0:11. Trefili se dvakrát Babický a po jednom gólu si připsali Sedlář, Havlíček T., Trajhan a Hadraba.

Zápasu jsem se trochu obával, protože celý týden jsme trénovali v osmi lidech a na zápas nás jelo přesně jedenáct. I když jsme hráli s nejslabším týmem v soutěži, tak kluky musím pochválit, protože k tomu přistoupili zodpovědně a po celý zápas udrželi koncentraci. Děkuji hráčům mladšího dorostu, který nám teď pomáhají a sbírají cenné zkušenosti.

FC Olympia HK - FK Kratonohy - FC Tempo Praha 0:11 (0:5)