Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
TJ Svitavy
25
18
3
4
102
39
59
Vyšehrad B, Tempo , Ostrá
VPVPR
2
FK Admira Praha B
25
18
3
4
85
42
59
Ostrá, Trutnov , Vlašim
VVVVV
3
FK Viktoria Žižkov B
25
18
0
7
112
53
54
Meteor B, Vyšehrad B , Tempo
PVVVV
4
FK Kolín
25
16
2
7
76
38
52
Vlašim, Č.Třebová , Benešov B
VVVVP
5
FC Tempo Praha
25
15
4
6
129
47
49
Cidlina , Svitavy, Žižkov B
RVPVP
6
FK Meteor Praha VIII B
25
15
2
8
90
50
48
Žižkov B , Ústí , Vyšehrad B
PPPVR
7
MFK Trutnov
25
15
2
8
82
49
47
Třebeš , Admira B, Cidlina
PPRVV
8
SK Střešovice 1911
25
13
4
8
83
58
44
Č.Třebová, Benešov B , Ústí
VVVPP
9
FC Sellier & Bellot Vlašim
25
10
5
10
69
59
40
Kolín , Třebeš, Admira B
VVPVV
10
FK Slavoj Vyšehrad B
25
12
2
11
67
43
39
Svitavy , Žižkov B, Meteor B
RPVPV
11
SK Benešov B
25
11
3
11
69
52
37
Ústí, Střešovice, Kolín
RPRPV
12
RMSK Cidlina Nový Bydžov
25
7
2
16
52
90
23
Tempo, Ostrá , Trutnov
PVPPP
13
FK Česká Třebová
25
6
3
16
34
89
23
Střešovice , Kolín, Třebeš
RVVRP
14
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
25
1
4
20
22
132
10
Benešov B , Meteor B, Střešovice
VPPRP
15
TJ Sokol Třebeš
25
2
2
21
22
104
8
Trutnov, Vlašim , Č.Třebová
PPPPV
16
SS Ostrá
25
1
3
21
25
174
8
Admira B , Cidlina, Svitavy
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Admira Praha B
13
10
2
1
33
33
2
TJ Svitavy
13
9
2
2
38
30
3
FK Kolín
13
9
1
3
25
29
4
SK Střešovice 1911
13
8
2
3
25
27
5
SK Benešov B
13
8
1
4
16
26
6
FK Meteor Praha VIII B
12
8
1
3
35
25
7
FC Sellier & Bellot Vlašim
12
7
2
3
18
25
8
MFK Trutnov
12
8
1
3
18
25
9
FC Tempo Praha
13
7
3
3
40
24
10
FK Viktoria Žižkov B
13
8
0
5
29
24
11
FK Slavoj Vyšehrad B
12
7
1
4
20
23
12
FK Česká Třebová
12
4
0
8
-24
12
13
RMSK Cidlina Nový Bydžov
13
3
1
9
-12
10
14
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
11
1
2
8
-47
6
15
SS Ostrá
12
1
2
9
-55
6
16
TJ Sokol Třebeš
13
1
1
11
-40
4
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Viktoria Žižkov B
12
10
0
2
30
30
2
TJ Svitavy
12
9
1
2
25
29
3
FK Admira Praha B
12
8
1
3
10
26
4
FC Tempo Praha
12
8
1
3
42
25
5
FK Kolín
12
7
1
4
13
23
6
FK Meteor Praha VIII B
13
7
1
5
5
23
7
MFK Trutnov
13
7
1
5
15
22
8
SK Střešovice 1911
12
5
2
5
0
17
9
FK Slavoj Vyšehrad B
13
5
1
7
4
16
10
FC Sellier & Bellot Vlašim
13
3
3
7
-8
15
11
RMSK Cidlina Nový Bydžov
12
4
1
7
-26
13
12
SK Benešov B
12
3
2
7
1
11
13
FK Česká Třebová
13
2
3
8
-31
11
14
TJ Sokol Třebeš
12
1
1
10
-42
4
15
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
14
0
2
12
-63
4
16
SS Ostrá
13
0
1
12
-94
2
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Svitavy
15
12
1
2
47
38
2
SK Střešovice 1911
15
10
3
2
34
34
3
FK Kolín
15
9
2
4
31
31
4
MFK Trutnov
15
10
1
4
28
31
5
FC Tempo Praha
15
9
3
3
42
30
6
FK Viktoria Žižkov B
15
10
0
5
34
30
7
FK Admira Praha B
15
8
3
4
20
29
8
SK Benešov B
15
9
1
5
21
28
9
FK Meteor Praha VIII B
15
9
1
5
19
28
10
FC Sellier & Bellot Vlašim
15
5
5
5
5
25
11
FK Slavoj Vyšehrad B
15
6
1
8
3
19
12
FK Česká Třebová
15
4
1
10
-40
14
13
RMSK Cidlina Nový Bydžov
15
3
2
10
-27
11
14
SS Ostrá
15
1
2
12
-86
6
15
TJ Sokol Třebeš
15
1
1
13
-58
4
16
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
15
0
1
14
-73
2
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Admira Praha B
10
10
0
0
23
30
2
FK Viktoria Žižkov B
10
8
0
2
25
24
3
TJ Svitavy
10
6
2
2
16
21
4
FK Kolín
10
7
0
3
7
21
5
FK Meteor Praha VIII B
10
6
1
3
21
20
6
FK Slavoj Vyšehrad B
10
6
1
3
21
20
7
FC Tempo Praha
10
6
1
3
40
19
8
MFK Trutnov
10
5
1
4
5
16
9
FC Sellier & Bellot Vlašim
10
5
0
5
5
15
10
RMSK Cidlina Nový Bydžov
10
4
0
6
-11
12
11
SK Střešovice 1911
10
3
1
6
-9
10
12
SK Benešov B
10
2
2
6
-4
9
13
FK Česká Třebová
10
2
2
6
-15
9
14
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
10
1
3
6
-37
8
15
TJ Sokol Třebeš
10
1
1
8
-24
4
16
SS Ostrá
10
0
1
9
-63
2
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.