Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
TJ Svitavy
26
19
3
4
107
41
62
Tempo , Ostrá, Trutnov
PVPRV
2
FK Admira Praha B
26
19
3
4
92
42
62
Trutnov , Vlašim, Č.Třebová
VVVVV
3
FK Viktoria Žižkov B
26
18
1
7
113
54
55
Vyšehrad B , Tempo, Ostrá
VVVVR
4
FC Tempo Praha
26
16
4
6
133
49
52
Svitavy, Žižkov B , Meteor B
VPVPV
5
FK Kolín
26
16
2
8
78
42
52
Č.Třebová , Benešov B, Střešovice
VVVPP
6
FK Meteor Praha VIII B
26
15
3
8
91
51
50
Ústí , Vyšehrad B, Tempo
PPVRR
7
MFK Trutnov
26
16
2
8
89
50
50
Admira B, Cidlina , Svitavy
PRVVV
8
SK Střešovice 1911
26
14
4
8
89
58
47
Benešov B , Ústí, Kolín
VVPPV
9
FC Sellier & Bellot Vlašim
26
11
5
10
73
61
43
Třebeš, Admira B , Cidlina
VPVVV
10
FK Slavoj Vyšehrad B
26
12
2
12
69
48
39
Žižkov B, Meteor B , Ústí
PVPVP
11
SK Benešov B
26
11
4
11
72
55
38
Střešovice, Kolín , Třebeš
PRPVR
12
RMSK Cidlina Nový Bydžov
26
7
2
17
54
94
23
Ostrá , Trutnov, Vlašim
VPPPP
13
FK Česká Třebová
26
6
3
17
34
95
23
Kolín, Třebeš , Admira B
VVRPP
14
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
26
1
5
20
25
135
12
Meteor B, Střešovice , Vyšehrad B
PPRPR
15
TJ Sokol Třebeš
26
2
2
22
23
111
8
Vlašim , Č.Třebová, Benešov B
PPPVP
16
SS Ostrá
26
1
3
22
25
181
8
Cidlina, Svitavy , Žižkov B
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Admira Praha B
13
10
2
1
33
33
2
TJ Svitavy
13
9
2
2
38
30
3
FK Kolín
13
9
1
3
25
29
4
MFK Trutnov
13
9
1
3
24
28
5
FC Sellier & Bellot Vlašim
13
8
2
3
20
28
6
FC Tempo Praha
14
8
3
3
42
27
7
FK Meteor Praha VIII B
13
8
2
3
35
27
8
SK Střešovice 1911
13
8
2
3
25
27
9
SK Benešov B
13
8
1
4
16
26
10
FK Viktoria Žižkov B
13
8
0
5
29
24
11
FK Slavoj Vyšehrad B
13
7
1
5
17
23
12
FK Česká Třebová
13
4
0
9
-30
12
13
RMSK Cidlina Nový Bydžov
13
3
1
9
-12
10
14
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
12
1
3
8
-47
8
15
SS Ostrá
13
1
2
10
-62
6
16
TJ Sokol Třebeš
13
1
1
11
-40
4
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Svitavy
13
10
1
2
28
32
2
FK Viktoria Žižkov B
13
10
1
2
30
31
3
FK Admira Praha B
13
9
1
3
17
29
4
FC Tempo Praha
12
8
1
3
42
25
5
FK Kolín
13
7
1
5
11
23
6
FK Meteor Praha VIII B
13
7
1
5
5
23
7
MFK Trutnov
13
7
1
5
15
22
8
SK Střešovice 1911
13
6
2
5
6
20
9
FK Slavoj Vyšehrad B
13
5
1
7
4
16
10
FC Sellier & Bellot Vlašim
13
3
3
7
-8
15
11
RMSK Cidlina Nový Bydžov
13
4
1
8
-28
13
12
SK Benešov B
13
3
3
7
1
12
13
FK Česká Třebová
13
2
3
8
-31
11
14
TJ Sokol Třebeš
13
1
1
11
-48
4
15
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
14
0
2
12
-63
4
16
SS Ostrá
13
0
1
12
-94
2
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Svitavy
15
12
1
2
47
38
2
SK Střešovice 1911
15
10
3
2
34
34
3
FK Kolín
15
9
2
4
31
31
4
MFK Trutnov
15
10
1
4
28
31
5
FC Tempo Praha
15
9
3
3
42
30
6
FK Viktoria Žižkov B
15
10
0
5
34
30
7
FK Admira Praha B
15
8
3
4
20
29
8
SK Benešov B
15
9
1
5
21
28
9
FK Meteor Praha VIII B
15
9
1
5
19
28
10
FC Sellier & Bellot Vlašim
15
5
5
5
5
25
11
FK Slavoj Vyšehrad B
15
6
1
8
3
19
12
FK Česká Třebová
15
4
1
10
-40
14
13
RMSK Cidlina Nový Bydžov
15
3
2
10
-27
11
14
SS Ostrá
15
1
2
12
-86
6
15
TJ Sokol Třebeš
15
1
1
13
-58
4
16
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
15
0
1
14
-73
2
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Admira Praha B
11
11
0
0
30
33
2
FK Viktoria Žižkov B
11
8
1
2
25
25
3
TJ Svitavy
11
7
2
2
19
24
4
FC Tempo Praha
11
7
1
3
42
22
5
FK Meteor Praha VIII B
11
6
2
3
21
22
6
FK Kolín
11
7
0
4
5
21
7
FK Slavoj Vyšehrad B
11
6
1
4
18
20
8
MFK Trutnov
11
6
1
4
11
19
9
FC Sellier & Bellot Vlašim
11
6
0
5
7
18
10
SK Střešovice 1911
11
4
1
6
-3
13
11
RMSK Cidlina Nový Bydžov
11
4
0
7
-13
12
12
SK Benešov B
11
2
3
6
-4
10
13
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
11
1
4
6
-37
10
14
FK Česká Třebová
11
2
2
7
-21
9
15
TJ Sokol Třebeš
11
1
1
9
-30
4
16
SS Ostrá
11
0
1
10
-70
2
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.