Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FK Baník Sokolov
7
7
0
0
69
29
21
Teplice, Ústí, Litvínov
VPVVV
2
FC Slavia Karlovy Vary
7
5
1
1
57
49
16
Litvínov , Kladno, Chomutov
VVVRV
3
FK Teplice
7
5
0
2
104
21
15
Sokolov , Most, Ústí
VVPVP
4
SK Slavia Praha
7
5
0
2
102
29
15
Most, Tempo , Děčín
VVVPV
5
FC Tempo Praha
7
5
0
2
76
26
15
Meteor, Slavia, Most
VVVVV
6
SK Kladno
7
4
1
2
33
37
13
Vyšehrad, K.Vary , Neratovice
VPVRV
7
FK Meteor Praha VIII
7
4
0
3
55
42
12
Tempo , Děčín , Vyšehrad
PPVVP
8
Junior Chomutov
7
3
1
3
53
36
10
Děčín, Vyšehrad , K.Vary
PVPPV
9
FK Ústí nad Labem
7
3
1
3
28
26
10
Neratovice, Sokolov , Teplice
VRPPV
10
FK Slavoj Vyšehrad
7
3
0
4
35
41
9
Kladno , Chomutov, Meteor
PRPVP
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
7
2
0
5
34
46
6
Ústí , Litvínov, Kladno
PPPVP
12
Mostecký fotbalový klub
7
1
0
6
27
92
3
Slavia , Teplice , Tempo
PPPPP
13
FŠ Litvínov
7
0
0
7
16
68
0
K.Vary, Neratovice , Sokolov
PRVPP
14
FK Junior Děčín
7
0
0
7
10
157
0
Chomutov , Meteor, Slavia
PRPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Baník Sokolov
4
4
0
0
23
12
2
FK Ústí nad Labem
4
3
1
0
6
10
3
SK Slavia Praha
4
3
0
1
61
9
4
FK Teplice
3
3
0
0
59
9
5
FC Tempo Praha
4
3
0
1
34
9
6
FK Meteor Praha VIII
3
3
0
0
11
9
7
SK Kladno
4
3
0
1
1
9
8
FC Slavia Karlovy Vary
3
2
1
0
21
7
9
Junior Chomutov
4
2
0
2
22
6
10
Fotbal Neratovice - Byškovice
3
1
0
2
-1
3
11
FK Slavoj Vyšehrad
3
1
0
2
-12
3
12
Mostecký fotbalový klub
3
0
0
3
-24
0
13
FK Junior Děčín
3
0
0
3
-33
0
14
FŠ Litvínov
4
0
0
4
-41
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Baník Sokolov
3
3
0
0
17
9
2
FC Slavia Karlovy Vary
4
3
0
1
-13
9
3
FK Teplice
4
2
0
2
24
6
4
FC Tempo Praha
3
2
0
1
16
6
5
SK Slavia Praha
3
2
0
1
12
6
6
FK Slavoj Vyšehrad
4
2
0
2
6
6
7
SK Kladno
3
1
1
1
-5
4
8
Junior Chomutov
3
1
1
1
-5
4
9
FK Meteor Praha VIII
4
1
0
3
2
3
10
Fotbal Neratovice - Byškovice
4
1
0
3
-11
3
11
Mostecký fotbalový klub
4
1
0
3
-41
3
12
FK Ústí nad Labem
3
0
0
3
-4
0
13
FŠ Litvínov
3
0
0
3
-11
0
14
FK Junior Děčín
4
0
0
4
-114
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Baník Sokolov
13
12
0
1
93
36
2
SK Slavia Praha
13
11
0
2
106
33
3
FK Teplice
13
10
0
3
108
30
4
FC Tempo Praha
13
10
0
3
83
30
5
FC Slavia Karlovy Vary
13
9
1
3
40
28
6
SK Kladno
13
7
1
5
-8
22
7
Junior Chomutov
13
6
1
6
21
19
8
FK Meteor Praha VIII
13
6
0
7
27
18
9
FK Ústí nad Labem
13
5
2
6
23
17
10
FK Slavoj Vyšehrad
13
4
1
8
-18
13
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
13
4
0
9
-33
12
12
FŠ Litvínov
13
2
1
10
-68
7
13
Mostecký fotbalový klub
13
1
0
12
-142
3
14
FK Junior Děčín
13
0
1
12
-232
1
Tabulka jara
Zatím žádná data
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FC Tempo Praha C
7
7
0
0
79
12
21
Xaverov B , Újezd, ČAFC
VVVVV
2
ČAFC Praha
7
6
1
0
48
13
19
Újezd, Chabry , Kolovraty
VRVVV
3
SC Xaverov Horní Počernice B
7
4
1
2
47
23
13
Kolovraty , Tempo C, Uhříněves
VVRVP
4
FK Újezd nad Lesy
7
4
1
2
27
19
13
ČAFC , Kolovraty, Tempo C
VVPPR
5
FK Union Strašnice
7
4
0
3
27
29
12
Kunratice, Junior C , Háje C
VPVVV
6
FC Háje Jižní Město C
7
3
1
3
27
19
10
Uhříněves, Strašnice , Radotín
PPVPR
7
SK Dolní Chabry
7
2
2
3
22
29
8
Radotín , ČAFC, Kunratice
VPRPR
8
SK Čechie Uhříněves
7
2
1
4
20
31
7
Junior C, Háje C , Xaverov B
PVPRV
9
SK Slovan Kunratice
7
2
1
4
19
30
7
Strašnice , Radotín, Chabry
PRVPP
10
Sokol Kolovraty
7
2
1
4
29
44
7
Xaverov B, Újezd , ČAFC
PPPVR
11
SC Olympia Radotín
7
1
1
5
21
34
4
Chabry, Kunratice , Junior C
PVPRP
12
TJ Junior Praha C
7
0
0
7
10
93
0
Uhříněves , Strašnice, Radotín
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
ČAFC Praha
4
4
0
0
28
12
2
SC Xaverov Horní Počernice B
4
3
1
0
25
10
3
FC Tempo Praha C
3
3
0
0
29
9
4
FK Újezd nad Lesy
4
2
1
1
3
7
5
SC Olympia Radotín
3
1
1
1
3
4
6
SK Slovan Kunratice
3
1
1
1
2
4
7
SK Čechie Uhříněves
3
1
0
2
-4
3
8
FC Háje Jižní Město C
4
1
0
3
-4
3
9
FK Union Strašnice
3
1
0
2
-9
3
10
Sokol Kolovraty
4
0
1
3
-22
1
11
SK Dolní Chabry
3
0
0
3
-13
0
12
TJ Junior Praha C
4
0
0
4
-32
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Tempo Praha C
4
4
0
0
38
12
2
FK Union Strašnice
4
3
0
1
7
9
3
SK Dolní Chabry
4
2
2
0
6
8
4
FC Háje Jižní Město C
3
2
1
0
12
7
5
ČAFC Praha
3
2
1
0
7
7
6
Sokol Kolovraty
3
2
0
1
7
6
7
FK Újezd nad Lesy
3
2
0
1
5
6
8
SK Čechie Uhříněves
4
1
1
2
-7
4
9
SC Xaverov Horní Počernice B
3
1
0
2
-1
3
10
SK Slovan Kunratice
4
1
0
3
-13
3
11
SC Olympia Radotín
4
0
0
4
-16
0
12
TJ Junior Praha C
3
0
0
3
-51
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Tempo Praha C
8
7
0
1
66
21
2
ČAFC Praha
7
6
1
0
35
19
3
SC Xaverov Horní Počernice B
7
4
1
2
24
13
4
FC Háje Jižní Město C
8
4
1
3
9
13
5
FK Újezd nad Lesy
7
4
1
2
8
13
6
FK Union Strašnice
7
4
0
3
-2
12
7
SK Dolní Chabry
7
2
2
3
-7
8
8
SK Čechie Uhříněves
7
2
1
4
-11
7
9
SK Slovan Kunratice
7
2
1
4
-11
7
10
Sokol Kolovraty
7
2
1
4
-15
7
11
SC Olympia Radotín
7
1
1
5
-13
4
12
TJ Junior Praha C
7
0
0
7
-83
0
Tabulka jara
Zatím žádná data
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.